Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 по 30 листопада 2018 року

Основні заходи  Глобинської райдержадміністрації  з 26 по 30 листопада 2018 року

26.11

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про створення містобудівного кадастру у Глобинському районі.

2.Про стан реалізації Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення населення у Глобинському районі.

3.Про роботу Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації відповідно до Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”.

4.Про стан забезпечення учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території району.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року у відповідності до Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

2.Про стан підписання декларацій жителів району з сімейними лікарями.

3.Про підсумки збирання пізніх сільськогосподарських культур, завершення комплексу осінньо-польових робіт в районі та завдання щодо підготовки до весняної посівної.

4. Про стан роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах району.

27.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

11.00

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню про стан виплати заробітної плати на підприємствах району.

28.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

29.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

30.11

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан призначення житлових субсидій населенню району на опалювальний сезон.