Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 по 29 грудня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 по 29 грудня 2018 року

26.12

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про попередні підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2018 рік.

2.Про роботу Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї при райдержадміністрації.

3.Про хід виконання заходів районної Програми розвитку малого підприємництва на 2018-2020 роки протягом 9 місяців 2018 року.

4.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у секторі культури, спорту і туризму райдержадміністрації протягом 2018 року.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку, до сімейних форм виховання у 2018 році.

2.Про підсумки роботи системи цивільного захисту у 2018 році та визначення основних завдань на 2019 рік.

3.Про стан виконання органами виконавчої влади плану заходів  щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя громадян протягом 2018 року

4.Про підсумки оздоровлення пільгової категорії громадян району протягом 2018 року.

5.Про результати проведення комплексних перевірок стану діловодства та архівної справи в установах району.

27.12

11.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення соціального захисту населення на території об’єднаної територіальної громади.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню про роботу районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

28.12

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

29.12

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.