Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 26 березня по 30 березня 2018 року

26.03

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2005 №823 «Про порядок надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку» (зі змінами).

2.Про стан впровадження пілотного субпроекту Світового Банку «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертензію в Полтавській області».

3.Звіт Броварківського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про стан упорядкування та передавання на державне зберігання документів структурних підрозділів райдержадміністрації.

2. Про стан проведення роботи з надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

3. Про стан виконання Закону України «Про донорство крові та її компонентів» у Глобинській центральній районній лікарні у 2017 році.

4. Про підсумки роботи Глобинської районної Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи у 2017 році.

5. Про стан виконання районної комплексної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2021 роки.

27.03

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан виплати заробітної плати на підприємствах району.

28.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

29.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

10.00

Засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

30.03

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00

Засідання міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї при райдержадміністрації.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації про  стан планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністраці з розгляду питання про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Керівник апарату

райдержадміністрації                       /підписано/                      Л.М.Савченко