Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 листопада 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 листопада 2019 року

25.11

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт Святилівського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про роботу Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації відповідно до Закону України “Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”.

3.Про стан забезпечення учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності на території району.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 9 місяців 2019 року у відповідності до Закону України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

2.Про впровадження діагностики туберкульозу молекулярно-генетичним методом.

3.Про підсумки збирання пізніх сільськогосподарських культур, завершення комплексу осінньо-польових робіт у районі та завдання щодо підготовки до весняної посівної.

4.Про стан роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах району.

5.Про результати проведення комплексних перевірок стану діловодства та архівної справи в установах району.

26.11

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення об’єктів громадського призначення та вулично-дорожньої мережі населених пунктів району засобами безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

27.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю державного реєстратора сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

28.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

29.11

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади протягом 9 місяців 2019 року.