Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 квітня 2016 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 квітня  2016 року

25.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан підготовки до проведення районних заходів, пов’язаних з 30-ю річницею аварії на ЧАЕС.

2.Про стан виконання плану роботи райдержадміністрації за І квартал 2016 року та аналіз надходження пропозицій до плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2015 року.

3. Про стан виконання Державної цільової соціальної програми «Цукровий діабет» на період до 2018 року у Глобинському районі.

4.Про декларування доходів державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за 2015 рік.

5.Звіт  Пустовійтівського сільського голови  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

6. Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку  та виконання бюджету району за І квартал 2016 року у відповідності до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2.Про стан ведення обліку нерухомого майна дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866

3.Про підготовку до літнього відпочинку дітей і підлітків.

4.Про стан виконання у Глобинському районі Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини.

26.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про проведену роботу щодо підготовки інвестиційних проектів регіонального розвитку та відповідних документів до них для участі у конкурсному відборі.

27.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

28.04

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню про забезпечення роботи комісії Глобинської райдержадміністрації  з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

29.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.