Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 березня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 по 29 березня 2019 року

25.03

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт Заможненського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про хід виконання плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії подолання бідності у Глобинському районі.

3.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у відділі з питань діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації протягом  2018 року.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення весняно-польових  робіт.

2.Про стан виконання районної комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2021 роки.

3.Про підсумки роботи з організації профілактики корупційних проявів серед посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом 2018 року на виконання Закону України «Про запобігання корупції».

4.Про підсумки роботи Глобинської районної Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи у 2018 році.

26.03

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

27.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

28.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про перспективи розвитку зрошення у 2019 році та вивчення досвіду ТОВ «Рост-Агро» по поливу сільськогосподарських культур та плодово-ягідних насаджень.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

29.03

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації про  стан планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з розгляду питання про порядок перевірки факту подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.