Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 25 лютого по 01 березня 2019 року

25.02

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт  Гриньківського  сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про стан утримання, навчання та виховання дітей у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та сім’ях опікунів (піклувальників) на території району у 2018 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866.

3.Про підсумки організації роботи із запобігання проявам корупції у відділі архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації протягом  2018 року.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1. Про  підсумки  економічного  і  соціального   розвитку    району та  виконання  бюджету району за  2018 рік і виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Глобинському районі протягом  2018 року.

3. Про  стан виконання  завдань, визначених законами України,  постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації та райдержадміністрації  за підсумками 2018 року.

4. Про підсумки роботи з кадрами в апараті, управліннях, відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації за 2018 рік.

5. Про стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими  засобами реабілітації.

26.02

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про відпрацювання мобілізаційних планів підприємств, установ та організацій Глобинського району.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

27.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків  завідувача сектору державної реєстрації райдержадміністрації.

28.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

01.03

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.