Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 24 по 30 червня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 24 по 30 червня 2019 року

24.06

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт Манжеліївського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про стан упорядкування та передавання на державне зберігання документів структурних підрозділів райдержадміністрації.

3.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

4.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

15.00

Засідання колегії райдержадміністрації:

1.Про стан виконання районної Програми подолання дитячої   бездоглядності на 2017-2020 роки у І півріччі 2019 року.

2.Про підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур в сільськогосподарських підприємствах району.

3.Про виконання заходів щодо забезпечення протидії пожежам в природних екосистемах у весняно-літній період 2019 року.

25.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

11.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан роботи районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

26.06

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

27.06

09.00

Урочисті заходи до 23-ї річниці Конституції України.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підсумки проведення весняного призову громадян району на строкову службу до лав Збройних Сил України.

11.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації про стан планування роботи підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, виконання запланованих заходів.

30.06

16.00

Обласне культурно-мистецьке свято «Пісенне джерело».