Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 22 по 26 липня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 22 по 26 липня 2019 року

22.07

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу з питань організації діяльності центру адміністративних послуг райдержадміністрації.

23.07

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан забезпечення централізованого водопостачання населенню району.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

24.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю головного спеціаліста сектору державної реєстрації, економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

25.07

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

26.07

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан роботи щодо запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та влаштування дітей до сімейних форм виховання.

11.00

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації