Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 16 по 20 січня 2017 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 16 по 20 січня 2017 року

16.01

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про відзначення в Глобинському районі Дня Соборності України.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками грудня 2016 року.

2.Про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят.

3.Про стан захворюваності на грип та ГРВІ в районі та заходи щодо їх профілактики.

4.Звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

17.01

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан справ в галузі тваринництва в районі та перспективи щодо її подальшого розвитку.

13.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

18.01

14.00

Нарада з питань підбиття підсумків роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 2016 рік.

19.01

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником  голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

20.01

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

10.00

Покладання квітів до пам’ятників Захисникам України, Т.Г.Шевченку, І.Я.Глобі (м.Глобине) та урочистий молебень у Свято-Михайлівському храмі до Дня Соборності України.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підключення амбулаторій загальної практики сімейної медицини до мережі Інтернет.