Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 15 по 19 січня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 15 по 19 січня 2018 року

15.01

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками грудня 2017 року.

2.Про стан імунопрофілактики дитячого населення району.

3.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

4.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

16.01

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань головою райдержадміністрації.

17.01

14.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації про цінову ситуацію з продажу продовольчих товарів.

18.01

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником  голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

19.01

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

10.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят.

Керівник апарату

райдержадміністрації                       /підписано/                      Л.М. Савченко