Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 14 по 18 жовтня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 14 по 18 жовтня 2019 року

14.10

12.00

Урочисті та меморіальні заходи, присвячені 76-тій річниці від дня народження Раїси Опанасівни Кириченко.

15.10

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за вересень 2019 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у службі у справах дітей райдержадміністрації протягом 9 місяців 2019 року.

3.Про вакцинацію населення проти кору в закладах освіти району.

4.Про підготовку заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

14.00

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

16.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації райдержадміністрації.

10.00

Спільне засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання.

17.10

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт по агропромислових господарствах району.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

18.10

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

10.00

Пленарне засідання 33 сесії Глобинської районної ради 7 скликання з питань:

1.Про зміну типу та перейменування «Заможненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний закдад» Глобинської районної ради Полтавської області».

2.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.

3.Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації.

4.Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік.

5.Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

6.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про хід підготовки шкільних котелень та топкових до опалювального сезону та про роботу районних спостережних комісій.