Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 травня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 травня 2019 року

13.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за квітень 2019 року.

2.Про впровадження додаткових соціальних гарантій членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

3.Про організоване закінчення 2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації випускників.

4.Про оновлення медичного обладнання в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини району.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

14.05

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про проведену роботу з органами місцевого самоврядування по створенню діючих регуляторних актів.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

15.05

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

16.05

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

17.05

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.