Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 серпня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 серпня 2018 року

13.08

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками липня 2018 року.

2. Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

3. Про стан організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Глобинського району.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5. Про стан правопорядку у Глобинському районі.

14.08

10.00

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

15.08

10.00-11.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про виконання порядку надання будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень.

16.08

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови  райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

17.08

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації.

10.00

Проведення засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан здійснення заходів із соціальної і професійної адаптації учасників антитерористичної організації.