Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 лютого 2017 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 13 по 17 лютого 2017 року

13.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня 2017 року.

2.Про стан діагностики онкологічних захворювань в районі та заходи щодо її покращення.

3.Про стан призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505.

4.Звіт начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

14.02

10.00

Нарада щодо заповнення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік та про виконання плану роботи архівного сектору райдержадміністрації за 2016 рік.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації.

13.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про роботу міжвідомчої комісії з питань неплатоспроможності підприємств.

15.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

10.00

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

16.02

11.00

Перевірка стану роботи щодо організації  роботи з питань запобігання та виявлення  корупції серед працівників відділу з питань організації центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

17.02

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про проведення у районі  заходів до Дня Героїв Небесної Сотні.

14.00

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Глобинській районній державній адміністрації.