Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 серпня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 серпня 2019 року

12.08

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за липень 2019 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом І півріччя 2019 року.

3. Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

4.Про стан організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Глобинського району.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

13.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00

Спільне засідання постійних комісій районної ради сьомого скликання.

15.08

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови  райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

16.08

10.00

Пленарне засідання 32 сесії Глобинської районної ради 7 скликання з питань:

1.Про внесення змін до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2018-2021 роки.

2.Про внесення змін та доповнень до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки.

3.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

4.Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації.

5.Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік.

6. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району.

7.Різне.