Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 лютого 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 лютого 2018 року

12.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня 2018 року.

2.Про стан забезпечення населення субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

3.Про виконання Плану роботи архівного сектору райдержадміністрації за 2017 рік.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5. Про стан правопорядку у Глобинському районі.

13.02

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

15.02

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської райдержадміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

16.02

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Керівник апарату

райдержадміністрації                        /підписано/                      Л.М. Савченко