Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 листопада 2018 року

Основні заходи  Глобинської райдержадміністрації  з 12 по 16 листопада 2018 року

12.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за жовтень 2018 року.

2.Про підготовку та проведення заходів з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні.

3.Про стан призначення та виплати у районі державної допомоги сім’ям з дітьми відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1751.

4.Про формування ефективних моделей розвитку фізичної культури та спорту на території району.

5.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у секторі економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації протягом 9 місяців 2018 року.

6.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

7.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

13.11

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про забезпечення створення інформаційного порталу Полтавщини «Будуємо прозоро».

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан ведення обліку дітей, які мають право на виплату компенсації сім’ям з дітьми, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в загальноосвітніх навчальних закладах району.

15.11

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

16.11

10.00

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

15.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації по питанню підготовки та проведення заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи та по питанню про реалізацію в районі пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації по питанню про стан роботи щодо запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності, влаштування дітей до сімейних форм виховання та по питанню про стан видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та посвідчень дитини з багатодітної сім’ї.