Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 грудня 2016 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 грудня 2016 року

12.12

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада 2016 року.

2. Про стан влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку до сімейних форм виховання відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866.

3.Про підготовку до новорічних, різдвяних свят та зимового оздоровлення дітей.

4.Звіт головного лікаря Глобинської центральної районної лікарні про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

13.12

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

09.00-13.00

Прийом громадян з особистих питань першим заступником голови райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про виконання плану робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг на 2016 рік.

14.12

11.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.00

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

15.12

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником  голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

16.12

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан надання пільг у готівковій формі громадянам району, які мають відповідне право на придбання твердого палива та скрапленого газу та про підготовку до новорічних та різдвяних свят.