Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 березня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 12 по 16 березня 2018 року

12.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого 2018 року.

2.Про основні завдання розвитку галузі агропромислового комплексу району на 2018 рік.

3.Про стан проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці в 2017 році.

4.Про стан виконання в районі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

13.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про виконання основних економічних показників у районі протягом 2017 року.

14.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

15.03

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

16.03

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки проведення Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Керівник апарату

райдержадміністрації                      /підписано/                        Л.М. Савченко