Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 серпня 2014 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 серпня 2014 року

11.08

09.00

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації:

1.Про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

2.Про  стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками  липня 2014 року.

3.Про підготовку харчоблоків та організацію харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах району.

4.Звіт начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підготовку та відзначення у Глобинському районі Дня Держаного Прапора України та Дня незалежності України.

12.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником голови райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада з питання виконання заходів Програми розвитку малого підприємництва у Глобинському районі за ІІ квартал 2014 року.

13.08

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада з питань забезпечення роботи районної комісії по розгляду справ по наданню державних допомог та субсидій як виняток.

14.08

08.30

Засідання районної комісії по розгляду справ по наданню субсидій та допомог малозабезпеченим сім’ям, як виняток.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про залучення, розрахунок використання коштів пайової участі у розвиток інженерно-транспортної інфраструктури.

15.08

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконуючої обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

10.00

Зустріч заступника голови райдержадміністрації Шайноги О.Г. з трудовим колективом Глобинської центральної районної лікарні з питань обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади.