Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 лютого 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 лютого 2019 року

11.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками січня 2019 року.

2.Про стан забезпечення населення району субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848.

3.Про стан захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції населення Глобинського району.

4.Про основні  завдання розвитку  галузі  агропромислового комплексу району  на 2019 рік.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

12.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації з питань забезпечення роботи комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про підсумки роботи будівельної галузі району за 2018 рік та визначення завдань на 2019 рік та про стан виконання районних програм за 2018 рік.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.02

15.02

09.00

Урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про заходи до Дня Героїв Небесної Сотні.