Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 листопада 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 листопада 2019 року

11.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за жовтень 2019 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції в архівному секторі райдержадміністрації протягом 9 місяців  2019 року.

3.Про стан призначення та виплати у районі державної допомоги сім’ям з дітьми відповідно до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

12.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про  стан виконання Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” на території Глобинського району та про виконання заходів районної Програми розвитку малого підприємництва на 2018-2020 роки за 9 місяців 2019 року.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

13.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації.

14.11

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

15.11

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підготовку та проведення заходів у Глобинському районі до Дня пам’яті жертв голодоморів.

15.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-монтажні роботи, придбання  житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм  виховання, наближених до сімей,  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при Глобинській районній державній  адміністрації.