Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 грудня 2017 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 грудня 2017 року

11.12

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками листопада 2017 року.

2.Про підготовку до новорічних, різдвяних свят та зимового оздоровлення дітей.

3.Про стан підготовки та видачі відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації документів дозвільного характеру.

4.Звіт начальника станційно-лінійної дільниці №2 м.Глобине Комбінованого центру телекомунікацій №334 К м.Кременчук  про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

12.12

09.00-17.00

09.00

10.00-14.00

14.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Проведення конкурсного відбору на зайняття посади начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації.

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

13.12

15.00

Нарада у керівника апарату райдержадміністрація про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

14.12

10.00

11.00

14.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Глобинській райдержадміністрації.

Засідання Координаційної ради у справах дітей при Глобинській райдержадміністрації.

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

15.12

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про стан упорядкування та передавання на державне зберігання документів структурних підрозділів райдержадміністрації.