Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 червня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 червня 2018 року

11.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за травень 2018 року.

2.Про виконання урядової програми «Доступні ліки» на території Глобинського району.

3.Про завершення комплексу весняно-польових робіт 2018 року у Глобинському районі.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі

12.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

13.06

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.06

09.00

Засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на зайняття посади начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

10.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

15.06

10.00

Проведення засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

11.00

Проведення засідання Координаційної ради у справах дітей при райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації:

1.Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

2.Про стан роботи щодо запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності, влаштування дітей до сімейних форм виховання.