Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 березня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 11 по 15 березня 2019 року

11.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками лютого 2019 року.

2. Про стан роботи по наданню одноразової натуральної допомоги при народженні дитини «Пакунок малюка» в районі.

3. Про стан надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку на території Глобинського району.

4. Про стан виконання в районі прогнозних показників по житловому будівництву протягом 2018 року.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

12.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підготовку до весняного льодоходу у 2019 році.

14.00

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

13.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

14.03

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

15.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу педагогічних колективів з питань попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми.