Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 жовтня 2016 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 жовтня 2016 року

10.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю завідуючої сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про підготовку та відзначення в Глобинському районі Дня захисника України.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками вересня 2016 року.

2.Про забезпечення інвалідів технічними засобами реабілітації.

3.Про хід підготовки шкільних котелень та топкових до опалювального сезону.

4.Звіт начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

11.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт по господарствах району.

13.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

12.10

10.00

Пленарне засідання 9 сесії Глобинської районної ради                        7 скликання:

1.Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2016-2017 роки у новій редакції.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2016 рік.

4. Про підготовку бюджетних закладів району до осінньо-зимового періоду.

5. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району.

Інші питання.

13.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

14.00

Концерт до Дня захисника України.

14.10

13.00

Районний фестиваль-конкурс української пісні пам’яті Раїси Кириченко «Це голос наш. Це пісня. Це душа».