Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 вересня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 вересня 2018 року

10.09

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками серпня 2018 року.

2. Про стан виконання заходів щодо забезпечення продовольчої безпеки та стабільної ситуації на ринку хліба області на 2018-2019 маркетинговий рік.

3.Про стан призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

11.09

09.00-13.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

12.09

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

10.00

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

13.09

10.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

14.09

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про здійснення підготовчої роботи щодо виплати невикористаної частини субсидії.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про виконання порядку надання будівельних паспортів та містобудівних умов та обмежень.