Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 лютого 2014 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 лютого 2014 року

10.02

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації :

1.Про стан зимівлі посівів озимих культур та підготовку насіння ярих культур під урожай 2014 року.

2.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками  січня  2014 року.

3.Про організацію  роботи із запобігання  та протидії  корупції протягом  2013 року у фінансовому управлінні райдержадміністрації.

4.Про виконання у 2013 році заходів районної Програми розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2013-2014 роки.

5.Про доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів  соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур та виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 15.11.2006 №924.

6.Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у відповідності до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

7.Звіт начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

11.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань заступником головою райдержадміністрації.

12.02

08.30

Засідання районної комісії по розгляду справ по наданню державних соціальних допомог  та субсидій, як виняток.

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника  відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.

10.00

Нарада у заступника голови райдержадміністрації з питань  забезпечення у Глобинському районі соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

11.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації  про стан виплати заробітної плати на підприємствах району.

13.02

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації з питання про хід виконання цільової регіональної Програми «Власний дім» у Глобинському районі.

14.02

10.00

Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.