Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 квітня 2017 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 квітня 2017 року

10.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками березня 2017 року.

2.Про стан проведення роботи з надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

3.Звіт завідувача архівного сектору райдержадміністрації про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

4.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

11.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про проведення Дня довкілля на території району.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

12.04

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підготовку пришкільних таборів до літнього відпочинку дітей та підлітків.

13.04

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

14.04

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про проведення перевірки стану роботи щодо захисту прав та законних інтересів дітей у Градизькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Глобинського району Полтавської обласної ради.