Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 грудня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 грудня 2018 року

10.12

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Звіт Пустовійтіського сільського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

2.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за листопад 2018 року.

3.Про підготовку до новорічних, різдвяних свят та зимового оздоровлення дітей.

4.Про регулювання земельних відносин при здійсненні містобудівної діяльності.

5.Про стан забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації.

6.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

7.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

11.12

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню про підбиття підсумків роботи в галузі тваринництва за 11 місяців 2018 року.

14.00

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації по питанню про стан забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції, осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства.

12.12

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

13.12

10.00

Заходи до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

14.12

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації по питанню про захист житлових прав дітей сиріт та осіб з їх числа.