Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 червня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 14 червня 2019 року

10.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за травень 2019 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації протягом І кварталу 2019 року.

3.Про завершення комплексу весняно-польових робіт 2019 року у Глобинському районі.

4.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі

11.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про

заходи щодо забезпечення протидії пожежам в природних екосистемах у весняно-літній період.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

12.06

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

13.06

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

14.06

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про підсумки роботи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями в епідемічний сезон 2018-2019 років.