Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 13 березня 2015 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 10 по 13 березня 2015 року

10.03

10.00

Прийом громадян з особистих питань заступником голови райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан проведення роботи з капітальних ремонтів житлових будинків (квартир) громадян, які мають відповідне право; про роботу районної спостережної комісії.

11.03

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю   начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

10.00

Нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про роботу районної робочої групи з питань підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання.

12.03

08.30

Засідання районної комісії по розгляду справ по наданню субсидій та допомог малозабезпеченим сім’ям, як виняток.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю   начальника управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан готовності системи централізованого оповіщення району, її утримання, збереження, удосконалення та розвиток.

13.03

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю   завідувача сектором економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації.