Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 09 по 13 липня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 09 по 13 липня 2018 року

09.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками червня 2018 року.

2.Про мінімізацію заробітної плати в бюджетних установах в світлі нових умов виходу на пенсію.

3.Про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у службі у справах дітей райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року.

5.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

6.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

10.07

09.00-13.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

11.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

12.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії Глобинської районної державної адміністрації з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право.

13.07

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про захист житлових прав дітей-сиріт та осіб з їх числа.