Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 08 по 12 жовтня 2018 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 08 по 12 жовтня 2018 року

08.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за вересень 2018 року.

2.Про підсумки організації роботи з питань запобігання та виявлення корупції у відділі з питань діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації протягом І півріччя 2018 року.

3.Про реалізацію вимог Конвенції ООН щодо прав осіб з інвалідністю: безбар’єрність – шлях до рівних можливостей.

4.Про стан імунопрофілактики дитячого населення Глобинського району.

5.Звіт Глобинського міського голови про роботу зі зверненнями громадян у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008.

6.Про підготовку заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

7.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

8.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

09.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

09.00-13.00

Особистий прийом громадян за участю першого заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у  заступника голови райдержадміністрації про підсумки роботи сектору державної реєстрації райдержадміністрації протягом ІІІ кварталу 2018 року.

10.10

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю виконувача обов’язків начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

11.10

10.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

14.00

Галузева нарада у  першого заступника голови райдержадміністрації про хід підготовки шкільних котелень та топкових до опалювального сезону.

12.10

09.00-16.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації.

14.00

Урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва.

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у  першого заступника голови райдержадміністрації про стан підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років.

13.10

11.00

Обласне культурно-мистецьке свято присвячене 75-тій річниці від дня народження Раїси Опанасівни Кириченко.