Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 08 по 12 вересня 2014 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з  08 по 12 вересня  2014 року

08.09

09.00

Оперативно-розпорядча нарада  у заступника голови райдержадміністрації про хід виконання Указу Президента України «Про національну програму реабілітації та забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями».

09.09

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань  заступником  голови райдержадміністрації.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю  виконуючого обов’язки начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства   райдержадміністрації.

10.09

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю  начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

11.09

08.30

Засідання районної комісії по розгляду справ по наданню субсидій та допомог малозабезпеченим сім’ям, як виняток.

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю  виконуючої обов’язки начальника відділу економічного розвитку та торгівлі  райдержадміністрації.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан перевірки димових та вентиляційних каналів у житлових будинках мешканців Глобинського району.

12.09

09.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю  начальника управління праці та соціального захисту населення господарства  райдержадміністрації.

10.00

Засідання міжвідомчої комісії для проведення спільних дій щодо відновлення платіжоспроможності підприємств-боржників або визнання їх банкрутами.

08.09

09.09

10.00-14.00

Прийом громадян з особистих питань  заступником  голови райдержадміністрації.

10.09

11.09