Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 08 по 12 липня 2019 року

Основні заходи Глобинської райдержадміністрації з 08 по 12 липня 2019 року

08.07

10.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

14.00

Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

2.Про роботу Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації протягом І півріччя   2019 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866.

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації за  червень 2019 року.

4.Про вакцинацію  населення  Глобинського району  проти кору.

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки та надзвичайні події (ситуації), що виникли на території району протягом звітного періоду.

6.Про стан правопорядку у Глобинському районі.

09.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

11.07

09.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю начальника відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

14.00

Галузева нарада у заступника голови райдержадміністрації про стан залучення інвестицій в економіку району за 2018 рік та І квартал 2019 року.

14.00

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право, за фактичним місцем проживання.

12.07

09.00-16.00

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про результати перевірки додержання техногенної та пожежної безпеки в архівному секторі райдержадміністрації.

14.30

Галузева нарада у першого заступника голови райдержадміністрації про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2019 року.